• Drogie Dzieci!

Z okazji Waszego święta życzymy Wam samych radosnych chwil, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był nową, piękną przygodą. Niech spełnią się Wasze marzenia.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły

• Akademia z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• 5 maja 2023 r. uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w akademii z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W krótkim montażu słowno-muzycznym uczniowie klasy 7a pod opieką Anny Nowak przedstawili okoliczności powstania Konstytucji. Natomiast uczniowie klas 1-3 wzięli udział w akademii 8 maja. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniem Hymnu narodowego. W części słowno-muzycznej uczniowie klasy 1b pod kierunkiem wychowawczyni Renaty Nieć przypomnieli najważniejsze wydarzenia związane z obradami Sejmu Wielkiego i Konstytucją 3 Maja oraz zaśpiewali piosenki patriotyczne związane z tym wydarzeniem. Dopełnieniem występu był taniec z flagami do utworu pt.: „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Była to piękna lekcja historii sprzyjająca pielęgnowaniu patriotyzmu wśród uczniów naszej szkoły.